"KAN DONDURAN YÖNTEMLER" http://t.co/UepcI098/@djtdedektiflik

 


Wikileaks tarafından açıklanan belgelerde kan donduran yöntemler dikkat çekiyor.Buradan sonra hazır olun.Çünkü bundan sonra yazılanları okuduktan sonra artık elinizdeki cep telefonuna ve önünüzdeki bilgisayara asla eskisi gibi bakamayacaksınız...
 
Wikileaks,cep telefonu,sabit telefon,bilgisayar,laptop ve benzeri her türlü akıllı cihazlara yönelik casusluk faaliyetlerine yönelik 6 farklı tekniği ortaya koyuyor.
 
Bunlardan ilki ve belki de en fazla kişinin özel hayatının telekulakça izlenmesi ve dinlenmesine neden olan yöntem,mobil dinleme yöntemi.Yani geliştirilen istihbarat teknolojisi bir cep telefonundaki görüşmeleri tümüyle bu teknolojiyi elinde bulundurana açıyor.Bu bilgiler kaydedilebiliyor.
 
Cep telefonu,açık olmasa bile bir ortam dinleme aygıtı haline getirilebiliyor.Cep telefonunun bastığınız her tuşu kayıt altına alınıyor.Attığınız her SMS bir başka cep telefonuna da gidiyor.
 
Girdiğiniz her internet sitesi tek tek tespit ediliyor ve o internet sitesinde neler yaptığınız bir bir kaydediliyor.
 
Bir diğer yöntem de kullanılan telefonlarla doğrudan bağlantılı.Hem cep telefonları hem de sabit hatlı telefona görüşmeleri bir yandan dinlenirken ve izlenirken,öte yandan görüşmelerde anahtar kelimelerden birinin geçmesiyle uyarı sistemi çalışıyor.
 
Telefon görüşmesi yapan bir kişinin sesinden,yaşı,cinsiyeti,stres durumu tespit edilerek bir ses kimliği çıkarılıyor ve bundan sonra yaptığı tüm görüşmeler bu kimlik vasıtasıyla telekulağın özel ilgi alanına giriyor.
 
Aynı şekilde cep telefonlarını kullanan kişilerin GPS üzerinden konumu 50 metrelik bir alan içerisinde belirleniyor.
@djtdedektiflik paylaşıyor!  facebook.com/siaibilisim

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !